Wydane piosenki

Lista zawiera spis przetłumaczonych przez nas piosenek wraz z odnośnikami do ich wersji online + ewentualnych linków do pobrania.
W spisie ignorujemy wszelkie symbole i znaki interpunkcyjne - liczy się tylko kolejność alfabetyczna. 
!! W grudniu 2017 straciliśmy nasze konto na Youtube, dlatego część linków jest martwa. Prosimy o cierpliwość, z czasem wszystkie projekty trafią na nasze nowe konto na Youtube bądź DailyMotion.
W grudniu 2018 straciliśmy nasze konto na DailyMotion. Część projektów przepadnie bezpowrotnie, resztę wrzucimy na nowe konto YT oraz inne serwisy. O wszystkich reuploadach będziemy informować na naszym fanpage'u na Facebooku. !!


1. Wszelkie solowe wypuszczki członków zespołów są umieszczane na tej liście przy zespołach. 
 Przykład: piosenki Kyuhyuna będą w spisie pod utworami Super Junior. 

2. W przypadku duetów mieszanych (np. jeden artysta z jednego zespołu, drugi z innego), jeżeli piosenka nie ma oficjalnego teledysku, umieszczamy go w spisie w kolejności alfabetycznej, biorąc pod uwagę nazwę artysty (!nie jego zespołu!), który będzie pierwszy w kolejności alfabetycznej.

 Przykład: piosenka duetu IU x Key (SHINee) - Love Letter For You będzie umieszczona w spisie litery I.
Chyba że jest to tzw. feat, wtedy utwór trafi do spisu zespołu solisty.
 Przykład: piosenka Gain - Apple (feat. Jay Park) będzie umieszczona w spisie litery B, pod utworami grupy Brown Eyed Girls.

3. W przypadku piosenkarzy, którzy opuścili swoje zespoły, wszystkie ich solowe utwory (wydane zarówno przed jak i po odejściu z grupy) będą umieszczane w spisie pod literką jego nazwy solowej, nie nazwy zespołu. Natomiast piosenki wydane przed debiutem jakiegokolwiek zespołu będą trafiać pod literkę danego zespołu.

 Przykłady: 
━━ Piosenki Luhana (EXO) będą umieszczone w spisie litery L. 
━━ Piosenki Team A z programu Win: Who is Next będą umieszczone w spisie pod utworami zespołu Winner.

Obowiązująca kolejność: 

Zespół 
Zespół (Unit wewnątrz-zespołowy) 
Zespół (solista) 

Lista aktualna z dniem: 15.09.2019


< 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z >  Jeżeli znajdziecie jakiś utwór z wymarłym linkiem ONLINE, poinformujcie nas na naszym asku.